WASZA WIZJA = NASZA WIZJA
Jesteśmy pasjonatami wciąż zwiedzającymi nowe miejsca w poszukiwaniu najciekawszych i najpiękniejszych zakątków. Dzięki naszym Parom widzieliśmy setki emocji i wzruszeń, poznaliśmy wyjątkowe osoby, które na długo zagościły w naszej pamięci. Nadal przed nami wiele do poznania i odkrycia. 
Wciąż się rozwijamy. Trafiając do nas chcemy zapewnić Wam oryginalny styl fotografii i filmu. Lubimy eksperymentować i stawiać na inność - nie znajdziecie u nas schematów, każdy materiał traktujemy indywidualnie.. Chętnie zrealizujemy Wasze pomysły. Odnajdziemy się zarówno w klimacie glamour, luxury wedding. Boho i wesela rustykalne też są nam bliskie.
Reportaż ślubny to historia: o Was i dla Was. Uwielbiamy się z Wami zaprzyjaźniać. Wolimy aby to Wasze osobowości a nie ustawiane kadry kreowały styl naszej pracy. Każdy z Was jest inny i dlatego Wasz reportaż też będzie wyjątkowy - tak jak Wy jesteście wyjątkowi i niepowtarzalni.
Decydując się na współpracę z nami otrzymacie dopracowane kadry i starannie wyselekcjonowane ujęcia. W naszą pracę wkładamy nasze serca. Uwielbiamy pracę z ludźmi i to że każde wesele jest wyjątkowe i nie do odtworzenia. 

JESTEŚMY NIEWIDOCZNI
Dzień ślubu i wesela to Wasz dzień. Chcemy być obok Was a nie na pierwszym planie. Wzruszające i zabawne momenty - to to co chcemy uchwycić. Ustawiane pozy to nie my - fikcja jest nam obca. 
W Waszym Wielkim Dniu staramy się wtopić w otoczenie. Nasz strój jest zawsze odpowiednio dopasowany do rangi wydarzenia. Pomagamy Wam rozładować przedślubny stres, ale zawsze z szacunkiem dla Waszych przekonań.
Mamy już kilka podobnych uroczystości za sobą ;) Naszym Parom służymy radą i pomocą - czy to w wyborze odpowiedniej sukni czy ułożeniu planu dnia. 
Jeśli chcecie być częścią naszej historii - ZAPRASZAMY. 
To może być nasza wspólna przygoda!!!
Back to Top